Start
http://zsnienadowa.rzeszow.pl/dla-rodzica/dobry-start.html
70 lecie szkoły
Link do zapisu
Mikołajki
2017
Dzień Nauczyciela
Październik 2017
Zakończenie lata Zamek Dubiecko
Polonez w wykonaniu naszych uczniów
Narodowe czytanie
Wesele

Aktualności

load more hold SHIFT key to load all load all

IMG 20171005 115114W dniu 5 października grupa uczniów, wraz z opiekunami Panią Beatą Skibą i Martą Chruścicką, wybrała się na wycieczką szkolną w Bieszczady. Pierwszym punktem programu była zapora wodna w Solinie, którą część uczestników zwiedziła także od środka. Następnie grupa udała się do Ośrodka Caritas w Myczkowcach. Zwiedzono m.in. Park Miniatur oraz inne atrakcje obiektu. Na zakończenie wspólnie upieczono kiełbaski w Grill Chacie. I nawet deszcz nie popsuł uczestnikom wycieczki humoru:-)